Firma Toner - discount a.s. se orientuje převážně na distribuční formu prodeje, tzn.na další prodej.

Pracovní doba

Pondělí 8:00 - 11:45 12:30 - 16:30
Úterý 8:00 - 11:45 12:30 - 16:30
Středa 8:00 - 11:45 12:30 - 16:30
Čtvrtek 8:00 - 11:45 12:30 - 16:30
Pátek 8:00 - 11:45 12.30 – 14.30

Dealerské smlouvy

(První obchodní kontakt) Obchodní podmínky upravují dodavatelsko - odběratelské vztahy mezi dealerem (kupujícícím) a prodávajícím (firmou Toner discount). Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, zašlete nám laskavě výpis z obchodního rejstříku, příp. živnostenský list. Při vyplňování obchodního jména kupujícího dbejte na to, aby toto obchodní jméno odpovídalo obchodnímu jménu uvedenému v obchodním rejstříku, příp. živnostenském listě. V případě zájmu se spojte s těmito kontaktními osobami:

Ceny

Kupní ceny zboží jsou uvedeny v ceníku, který je  přístupný na internetové adrese www.toner-discount.cz. Přístup je zabezpečen zadáním uživatelského jména a hesla, které obdržíte neprodleně po registraci. Prodávájící si vyhrazuje právo provádět změny uvedených prodejních cen. Při větších jednorázových odběrech zboží lze sjednat individuální cenové a platební podmínky. V tomto případě se obraťte na kontaktní osoby

Objednávání zboží

Minimální výše objednávky činí 1500.- Kč bez DPH.

Objednávat zboží u prodávajícího lze následujícími způsoby:

 • On-line - elektronický objednávkový online systém - www.toner-discount.cz
 • E-mailem - objednávky zasílejte na naši e-mailovou adresu vagner (at) toner-discount.cz
 • Osobně - v našem skladě, Pražská 10, Brno Bosonohy - lze realizovat i okamžitý odběr zboží

Telefonicky rezervované zboží je nutné následně potvrdit písemnou formou e-mailem. Pro urychlení Vašeho odbavení, v případě osobního odběru nám moc pomůže, když nám objednávku zašlete alespoň 2 hodiny předem.

Pro maximální urychlení zpracování Vaší objednávky uvádějte, prosím, na všech objednávkách následující údaje:

 • obchodní jméno a sídlo kupujícího
 • jeho IČO a DIČ, pokud je registrován jako plátce DPH
 • kód zboží dle katalogu Toner discount.
 • přesný název zboží
 • požadované množství
 • jednotkovou cenu
 • přepravní dispozice
 • obchodní jméno a podpis oprávněného zástupce kupujícího (faxová nebo písemná forma)

Na základě řádné objednávky kupujícího vystaví prodávající - potvrzení o přijetí objednávky, v němž potvrzuje kupujícímu druh, předpokládanou cenu a množství produktů, jež se zavazuje kupujícímu dodat. Doporučujeme zkontrolovat všechny položky objednávky, a hlavně přepravní dispozice. Předejde se tím případným následným nedorozuměním.

Platební podmínky

Platby za odebírané zboží lze realizovat následujícími způsoby:

 • platba v hotovosti - při dodávce zboží
  Platba se realizuje přímo v sídle firmy Toner-discount, Pražská 10 642 00 Brno.
 • platba v rámci kreditu - s odloženou splatností
  Se stálými obchodními partnery je možné sjednat obchodní úvěr (kredit). Do výše tohoto kreditu - odebírá firma zboží na fakturu a v dohodnuté době splatnosti hradí částky faktur. Výše kredit limitu závisí na velikosti obratů za předcházející období a na platební morálce klientů a finančních výsledcích firmy.
  V případě zájmu o otevření kredit limitu se obracejte na pověřené pracovníky. Splatnost faktur u plateb v rámci kredit limitu je individuálně stanovena na 7-30 kalendářních dnů.

Balíková zásilka - dodávka zásilkovou službou

V případě specifikace odběru zboží prostřednictvím zásilkové služby Vám bude zboží zasláno na Vámi uvedenou adresu - dopravné ve výši 99,- Kč (bez DPH - balík do 30kg). Zásilky z objednávek jejichž minimální hodnota bude vyšší než 7500,- Kč bez DPH, budou zaslány zdarma. Aktuální informace získáte u kontaktních osob. Doklady o zboží - faktura, jsou přiloženy k zásilce. Čísla a počet zásilek (balíků) včetně uvedení názvu přepravní společnosti naleznete vždy na faktuře zaslané e-mailem při expedici v její dolní části. Pro případné sledování zásilek použijte track&trace systém konkrétní společnosti.

Paletová zásilka - dodávka smluvními spedičními partnery

V případě specifikace odběru zboží prostřednictvím spediční firmy Vám bude zboží zasláno na Vámi uvedenou adresu - dopravné bude kalkulováno dle charakteru zásilky. Aktuální informace získáte u kontaktních osob. Doklady o zboží – dodací list, jsou přiloženy k zásilce.

Dodávka na dobírku

V případě, že dealer nemá s námi sjednaný kredit, popř. nemá tento kredit limit vyčerpaný, zboží nebylo hrazeno proforma fakturou nebo platbou v hotovosti je možné dopravit zboží dealerovi následující pracovní den od objednání zboží na dobírku. Při dodání zboží dopravcem bude částka placena v hotovosti dopravci. Tento druh dopravy lze využít pro balíky o maximální hmotnost do 30 kg.
Dopravné je ve výši od 150,- do 250,- Kč bez DPH podle hodnoty zasílaného zboží.

Reklamace poškození zásilky během přepravy

Pokud se Vám při dodávce zboží spediční firmou vyskytnou nesrovnalosti - např. nesouhlasí počet balíků deklarovaných v soupisce dopravce, u které stvrzujete svým podpisem převzetí, se skutečným počtem doručených balíků nebo je obal jednotlivých balíků (palet) viditelně poškozen, proveďte o této události s řidičem zápis, který bude přiložen k soupisce o převzetí. Obratem tuto informaci, spolu s kopií zápisu, adresujte našim pracovníkům. Na pozdější reklamace již nemůže být brán zřetel.

Osobní odběr

Osobní odběr zboží je možné realizovat v sídle firmy na ulici Pražská 10, 642 00 Brno Bosonohy.
Informace on-line o stavech skladu najdete na www.toner-discount.cz
nebo telefonicky zjistíte u jednotlivých pracovníků obchodního oddělení, viz. Kontakty.

Reklamace zboží

viz naše Reklamační podmínky.