Firma TONER-DISCOUNT, a.s. vznikla roku 2008 po té co plně přebrala veškeré obchodní aktivity firmy Miroslav Bolf TONER-discount, která byla založena v roce 1997, jako specializovaný velkoobchod se spotřebním materiálem pro kopírovací stroje, telefaxy a tiskárny. Během doby působení na trhu se stala firma TONER-DISCOUNT a.s. jedním z největších nezávislých distributorů spotřebního materiálu pro kancelářskou techniku na našem trhu. V současné době distribujeme zboží více než 500 obchodním partnerům po celé České republice, v několika zemích Evropy a zámoří. Většina dodávek je realizována během 24 hodin, z našeho skladu pomocí 24H přepravních balíkových služeb, popř. našimi partnerskými spedičními společnostmi v případě objemnějších zásilek.

Co nabízíme?

  • krátké dodací lhůty zboží z našeho vlastního skladu, který je pravidelně doplňován několikrát týdně
  • komplexní znalosti zboží a vývoje cen, díky našim mnohaletým zkušenostem na trhu
  • výhodné ceny, u větších odběrů možnost individuální kalkulace cen
  • možnost nákupu více značek pod jednou střechou
  • osobní přístup, flexibilní financování

Co dodáváme?

  • ORIGINÁLNÍ, ale také alternativní spotřební materíál, rovněž ND pro kopírovací stroje, faxy a tiskárny všech dostupných značek na našem trhu, dnes více než 25 000 položek zboží
  • Balíkové zásilky jsou zasílány přepravními společnostmi DPD, GEIS nebo GLS . Max hmotnost 1 zásilky je 50 kg. Cena za balík činí 99,- Kč bez DPH. Dobírka 150,- Kč bez DPH.
    V případě paletových zásilek po celé ČR jsou přepravy individuálně kalkulovány dle objemu a hmotnosti.


Prosíme naše klienty, aby pokud nechtějí své objednávky realizovat přes náš internetový obchod, tyto zasílali vždy písemnou formou (email). Předejdeme tím zbytečným nedorozuměním. Děkujeme.

Pro urychlení Vašeho odbavení, v případě osobního odběru nám moc pomůže, pošlete-li objednávku alespoň 2 hodiny předem.